Język czeski

Język czeski

Język naszych południowych sąsiadów jest dla nas, Słowian, dość łatwy do opanowania, choć oczywiście, jak to w nauce języków obcych bywa, jego nauka wymaga sumienności i regularności.

Jeżeli chcesz bez problemów dogadać się w restauracji, zamówić noclegi, kupić bilet na metro – pomogę Ci w tym szybciej, niż myślisz!

Jeżeli znajomość języka czeskiego jest Ci potrzeba do pracy – nie ma problemu! Nauczę Cię języka biznesowego lub tego związanego z usługami, prawem jazdy, służbą zdrowia, transportem i z innymi branżami, których aktualnie potrzebujesz.

Najczęściej pracuję w ramach kursów indywidualnych oraz grupowych firmowych w firmach bądź w miejscach wcześniej uzgodnionych. Nie prowadzę typowej stacjonarnej szkoły językowej.

Pojedyncze zajęcia mogą trwać 60 bądź 90 minut – sam o tym decydujesz, jak również o tym, ile razy w tygodniu chcesz się ze mną spotkać.

Zajęcia prowadzę na wszystkich poziomach zaawansowania, na terenie całego Dolnego Śląska (po wcześniejszym omówieniu zasad współpracy). Wystawiam faktury VAT.

Napisz do mnie w tej sprawie jak najszybciej, a ustalimy szczegóły!